Joanna Suchocka

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1218″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Joanna Suchocka”][vc_column_text]Z miłości do rzeczywistości, tworzę wydarzenia oraz wspieram i uczę kobiety, jak budować i  promować własne.Karmię się pasją i twórczością  kobiet. To daje mi siłę i chęć do  dalszego działania. Z wypiekami na twarzy obserwuję i pomagam kobietom, które stawiają pierwsze kroki w świecie własnego biznesu lub pragną go rozwijać.  Dzięki ich pasji i twórczości, powstają również moje wydarzenia dla kobiet.

Bo Eventy to coś, bez czego nie potrafię aktualnie funkcjonować. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, ich historię życia oraz plany. Jestem urodzoną optymistką, co zawsze widzi szklankę do połowy pełną i cieszy się z tego co ma. Staram się moją pozytywną energią zarażać innych, daje mi to mnóstwo satysfakcji i chęci do dalszego działania.

Uczę jak budować i promować wydarzenia. Bo kreowanie wydarzeń, to coś, co po za moją rodzinką, kocham w życiu  najbardziej! W ciągu 3 lat, zrobiłam ich całe mnóstwo. Po 300 przestałam je liczyć, bo kto był miał na to czas… Wolę organizować i kreować, niż zajmować się matematyką. Dlatego mogę nazwać się ekspertem wydarzeń i jeśli chcesz zorganizować wydarzenie, które zachwyci Twoją publiczność, to zapraszam na moją stronę.

4 lata temu, założyłam klub “Strefa Kobiet Biznesu” aby wspierać kreatywne i przedsiębiorcze kobiety w ich pasji oraz pomagać im wznosić ich biznesy na wyższy poziom. W klubie kobiety wzrastają, inspirują się, zdobywają wiedze biznesową oraz nabierają wiatru w skrzydła. A przede wszystkim, nawiązują owocne współprace, które pomagają im wzmocnić swój biznes! Samej bowiem można wiele, ale w grupie podobnych sobie, można naprawdę wszystko![/vc_column_text][vc_btn title=”www.joannasuchocka.pl” i_icon_fontawesome=”fa fa-globe” add_icon=”true” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.joannasuchocka.pl|||”][vc_btn title=”Fan Page” i_icon_fontawesome=”fa fa-facebook-square” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fstrefakobietbiznesupl%2F|||”][vc_btn title=”Grupa na Facebooku” i_icon_fontawesome=”fa fa-facebook-square” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgroups%2F583825021730887%2F|||”][/vc_column][/vc_row]