Witaj serdecznie na naszej platformie.

Miejscu dla Kobiet, tworzonych przez ekspertki z różnych dziedzin. To miejsce inspiracji i motywacji.  Przede wszystkim jednak, konkretnych rozwiązań i odpowiedzi na pytania, które rodzą się podczas działania w biznesie, na różnych etapach jego rozwoju.

Przestrzeń Klubu tworzą dwie babki Monika Wyderka-Chodak i Joanna Suchocka.

„Jesteśmy partnerkami biznesowymi, ale również przyjaciółkami. Dbamy o tą relację, aby  żadna z tych sfer nie wpłynęła negatywnie na drugą. Współpracujemy od ponad dwóch lat, pomagając  innym kobietom budować  trwałe relacje biznesowe.

Do tej pory większość naszych działań miało charakter stacjonarny – na terenie Trójmiasta. Postanowiłyśmy jednak pójść dalej i wykorzystać nasze umiejętności, „łączenia w poszukiwaniu rozwiązań” na skalę ogólnopolską. Tak, aby każda z Was mogła skorzystać i wchodzić na wyższy poziom swoich działań.

Świat on-line daje niesamowite możliwości . Możemy nie tylko uczyć się wówczas, kiedy mamy na to czas i odpowiednią przestrzeń, ale również należeć do społeczności fajnych Kobiet niezależnie od miejsca zamieszkania. Dlatego powstała Platforma Wiedzy Klubu SKB. Tutaj możesz czuć się swobodnie. Uczyć się i rozwijać w gronie przedsiębiorczych Kobiet .

Główna zasada, która tu obowiązuje to szacunek i życzliwość wobec innych.”

Dołącz do nas i działaj już od dzisiaj. Nie ma na co czekać.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych działań stacjonarny zapraszamy TUTAJ. (www.strefakobietbiznesu.pl)