O platformie

Witaj na Platformie
TO MIEJSCE WYJĄTKOWE.

Miejsce dla Kobiet, tworzone przez ekspertki z różnych dziedzin. To miejsce inspiracji i motywacji.  Przede wszystkim jednak, konkretnych rozwiązań i odpowiedzi na pytania, które rodzą się podczas rozpoczynania przygody z biznesem.

Platformę tworzą Monika Wyderka-Chodak właścicielka marki ALLTIDA i Joanna Suchocka założycielka STREFY KOBIET BIZNESU.

O nas

Jesteśmy partnerkami biznesowymi, ale również przyjaciółkami. Dbamy o tą relację, aby  żadna ze sfer nie wpłynęła negatywnie na drugą. Współpracujemy od ponad trzech lat, pomagając  innym kobietom budować  trwałe relacje biznesowe.

Do tej pory większość naszych działań miało charakter stacjonarny – na terenie Trójmiasta. Postanowiłyśmy jednak pójść dalej i wykorzystać nasze umiejętności, „łączenia w poszukiwaniu rozwiązań” na skalę ogólnopolską. Tak, aby każda przedsiębiorcza Kobieta, mogła skorzystać i wejść na wyższy poziom swoich działań.

Świat on-line daje niesamowite możliwości. Możemy nie tylko uczyć się wówczas, kiedy mamy na to czas i odpowiednią przestrzeń, ale również możemy należeć do społeczności fajnych Kobiet, niezależnie od miejsca zamieszkania. Dlatego powstała Szkoła Kreacji Biznesu. Tutaj możesz czuć się swobodnie. Uczyć się i rozwijać w gronie podobnie myślących Kobiet.

Główna zasada, która tu obowiązuje to, szacunek i życzliwość wobec innych.

Monika Wyderka-Chodak

Właścicielka w Alltida, strateg budowania i rozwijania marek. Autorka 90 dniowego program Marka Marzeń.
Wspiera w budowaniu i rozwijaniu marek, zarówno osobistych jak i biznesowych. Pomagająć również w aspektach technicznych.

Joanna Suchocka

Założycielka “Strefy Kobiet Biznesu” , Kreatorka Kobiecych Wydarzeń, Mentorka Biznesów Kobiet.
„Z miłości do rzeczywistości, tworzę wydarzenia oraz wspieram i uczę kobiety, jak budować i promować swój biznes.”

Platforma od strony technicznej.

Wiele kobiet ma bardzo dobre, a nawet świetne pomysły na kursy online, ebooki na których mogłyby zarabiać dochód pasywny. Jednak to co je najczęściej powstrzymuje przed zarabianiem na własnej wiedzy to brak umiejętności technicznych, które pozwoliłyby stworzyć miejsce sprzedaży w internecie. Dlatego ten obszar oddałyśmy w ręce specjalistki Kamili Nitschka z LANDING FACTORY. Kamila pomaga kobietom sprzedawać wiedzę, tworząc profesjonalne landing page oraz platformy do sprzedaży kursów online.

Swoje narzędzia buduje na WordPressie tak, aby były łatwe w obsłudze, a jednocześnie pozwalały personalizować i dostosować je do wymagań każdej klientki.

SZKOŁA KREACJI BIZNESU

Szkoła składa się z 5 modułów

  • Początek drogi ku własnemu biznesowi.
  • Tworzymy silne podstawy.
  • Strategia Biznesu.
  • Promocja biznesu.
  • Jak budować swoją markę.

W każdym module znajdziesz wartościową wiedzę w postaci kursów video, tutoriali, pdfów do pobrania lub poradników. Wiedzą dzieli się zespół 24 ekspertów z różnych branż. Cała szkoła jest tak przygotowana, abyś mogła krok po kroku przejśc przez cały proces budowania swojego biznesu i samodzielnie z sukcesem działać dalej.

Wystarczy kliknąć poniżej i dołączyć do nas.

top
Platforma Wiedzy SKB 2018. Realizacja platformy KamilaNitschka.pl